"Геополітика "по простому"... (виключно, КОНСПІРОЛОГІЧНО)" - Костянтин Машовець

"Геополітика "по простому"...  (виключно, КОНСПІРОЛОГІЧНО)" - Костянтин Машовець

1. Є Китай, там правлять комуністи, у такій собі азійській їхньої версії. Звісно, як будь-які комуністи, вони хочуть бути "головними" на всій планеті... Але, у цьому сенсі, є проблема. Бо окрім Китаю існує Америка, яка потенційно може накостиляти цьому Китаю "по саме Гуан-Чжоу", причому, навіть зараз...

Для того, щоб якось "сковирнути" цього конкурента китайські комуністи придумали хитрий план. Він складається з багатьох пунктів та підпунктів (я не буду зараз на ньому зупинятися детально), але його важливою складовою є ті пункти які відносяться до використання проти цієї самої Америки інших країн світу. Й саме вони нас цікавлять... в контексті ситуації навколо нашої країни (України)

2. Є Америка, яка в силу бурхливого розвитку там "ідей та думок" різко та безповоротно зробила першою у світі крок з пост-індустріальної епохи у інформаційну. В силу чого, стала залежною від промислового виробництва (потенціалу) першого та другого "переділу" (сировина та первинна її обробка), розташованого в ІНШИХ країнах світу.

3. Китайські комуністи, свого часу, побачили в цьому свій "ШАНС"... бо значна частини цього самого "першого переділу" розташована поза межами самої Америки.

З кого першого, у цьому сенсі, варто почати?

Вірно, з найбільш "сировинної" країни світу, яка забезпечує найбільш ПОВНУ наменклатуру постачання на світовий ринок сировини та товірів "першого переділу" з неї, від титану до мінеральних добрив, нафти й т.д. - з болотяної федерації.

4. Я не буду зараз зупинятися на питанні - яким саме чином й за допомогою чого саме, китайські комуністи перетворили правлячий там режим на своє "проксі" (такий собі днр\лнр, тільки глобального штибу), але зазначу, що трапилось це ДО 2014-го року...

5. Окрім, власне, справ у росії, китайські комуністи дуже активно й дуже інтенсивно почали самі, або "під прапором третьої сили", лізти саме в ті регіони та країни світу, де концентрується й добувається ОСНОВНИЙ ОБСЯГ корисних копалин, сировини чи де їх "первинно обробляють"... від Азії, до Африки та Північної й Південної Америки.

Більше того, "тонка жовта длань" цих азійських послідовників двох бородатих людожерів простяглась й до основних ШЛЯХІВ транспортування сировини й товарів первинної її обробки (а це переважно МОРСЬКІ шляхи) та місць їх перевалки - від Панамського каналу, до морських портів Південно-Азійського регіону, від Арктики до портів Південної Америки.

6. В кінці кінців, вони добилися результату. Але зовсім не того, на який розраховували. Вони, нарешті, "привлекли внимания" до своїх шашнів майже всіх основних глобальних гравців світу. Але, заради справедливості, варто сказати, що на цьому шляху китайські "товариши" таки встигли "зайти достатньо глибоко"...

7. Тому трапилось незворотне. Один Пекінський план "зовоювання світу" породив відповідно інший план - план протидії цим глобальним зазіханням.

Й в ньому ТАКОЖ, як й в китайському, значна (важлива) роль та місце відводилась "найбільш багатій у сировинному сенсі" країні світу - болотяній федерації. Але задача була протилежна - "вирвати" її з ціпких жовтних ручек китайських комуністів.

8. Звісно, зробити це можливо було лише двома шляхами - або прямим військовим захопленням, або переформатуванням "влади" в цій федерації (тобто, привести до її ричагів потрібний конгломерат тамошньої "еліти").

Після кількох "практичних аналізів", розробники та реалізатори другого плани дійшли до висновку, що є й третій шлях. Нічого особливого "такого" придумавити непотрібно. Так, треба банально, ПЕРЕКУПИТИ китайські "проксі" у кремлі... Точніше створити умови, при яких вони продадуться, аж бігом.

В свою чергу, в Пекіні дійшли до висновку, що "забезпечити стабільність потрібного нам режиму" можливо лише різким збільшенням критичної його залежності від самого Китаю (ну або його пряміх союзників та саталетів). Тобто, потрібно різко збільшити рівень залежності вже напівконтрольованого ним режиму до критичного (навіть, стосовно фізичного виживання) рівня...

В результаті, була придумана й "організована" війна...

Обидві протистоячі сторони переслідували при цьому цілком утілітарні (практичні) цілі.

У випадку китайськіх "товаришів", було очевидно, що в кінцевому рахунку ці "проксі", внаслідок війни, будут виключені із світової системи "сировинного розподілу" й основний поток її поїде в Китай та до його сюзників...

А у випадку із іншою стороною - мова йшла про ЦІНУ перекупу цього китайського проксі-режиму, для якої були критичні УМОВИ його існування (подальшого збагачення).

9. Проблема була лише в тому, що потрібно було підібрати такого противника кремлю, який би "не здався би зразу", а при нагоді, міг би довести цю війну до "закритичних" для самого кремля показників...

Вибір, нажаль, пав на Україну...

Згадайте, як нам з усіх екранів та моніторів, шпальт та сайтів ОДНОЧАСНО -"відводили 3 доби" й разом з тим "попереджали про напад"...

Згадайте, як КНР пішла "на стратегічне партнерство" з кремлем, зразу з початком його широкмасштабного вторгнення в Україну... й побігла скуповувати "усе що тільки можливо" й що "погано лежить" там, на самих болотах.

Тобто, маркерів того, що "війна була потрібна всім" чимало...

10. Тому на даному етапі, можна "слати прокляття" на голови Трампа (він лише технічний менеджер, насправді... або краще сказати, менеджер "по продажам"), толку з того не буду.

Увага Трампа до "диктатора Зеленського" (дійшло до того, що він майже щодня щось викидає у публічно-інформаційну сферу про нього), на даний момент, обумовлюється не справжньою зацікавленністю у припиненні війни. А ЦІНОЮ, яку довдеться заплати кремлю за "перехід на світлу сторону"...

кремль за це жадає "більше України" (чим більше - тим краще)

в Пекіні на це дивляться досить "меланхолічно", розуміючи, що цьому "контракту" між західними "ельфами" та кремлем, вже навряд чи щось заважатиме, бо кремлівські виявились "не товаришем, а сукою..."

Україна, нажаль, та сама "дзвінка монета", якою будуть платити кремлю. Якщо, кремль, у цьому відношенні, почне "торгуватися" занадто вперто, то ми цілком зможемо побачити "зовсім іншу риторику" з боку "елфів"...

Інтрига (й наша надія) полягає в тому, що частині ельфів може не зовсім сподобатись той факт, що кремлю заплатять "так дорого"... Тому, у самій війні, як й у всьому цьому "переговорному процесі", який з нею пов'язаний, можуть ВНІЗАПНО (я знаю, що це слово пишеться українською, як РАПТОВО) статися найрізноманітніші колізії.