Винуватити путіна - це все одно, що винуватити негоду. Це - абсолютне зло, яке не підвладне нашому впливу. Можна змокнути і нарікати на дощ, а можна нарікати на себе, що не взяв парасольку.
Тому пропонуємо повернутися у 2021 рік і згадати що на той момент:
1. Попри те, що війна триває вже 7 років, в Україні панує русскій мір: мова, пєсні-танци, телеканали та ютуб, книжки і соцмережі, - усе це почувається цілком вільно, натомість все українське витискається на періферію.
2. Проросійські політики та партії спокійно працюють проти нашої держави.
3. Торгівля з країною-окупантом процвітає.
4. Українці обирають у владу випадкових людей, які ідуть під гаслами замирення з ворогом.
Як це виглядає з точки зору Кремля?
Правильно, панночка лягли і просють. Все готово, залишається тільки змінити вивіску. Що й спробували зробити у лютому 2022 року.
Так, путін - агресор і бандит, але ж для нас із вами це не було секретом!
Він був агресором і бандитом завжди, а особливо з 2014 року. І от перед такою істотою, яка, нагадаю, вже захопила наш Крим та частину Донбасу, ми роздягаємося, лягаємо, а потім дивуємося: чого ж це він напав?
І справа не в тому, щоб полаяти себе-колишніх - справа в тому, щоб не повторювати старих помилок.
А ми повторюємо - під російськими ракетами та шахедами діти дивляться російський тікток, говорять російською мовою, а батьки й собі слухають хароших русскіх та ходять до московської церкви.
Бізнесмени відправляють двушечкі на москву та намагаються вести бізнес на окупованих територіях.
Чиновники та судді тримають у шухлядах російські паспорти і крадуть з оборонного бюджету.
Проросійські депутати сидять у парламенті.
І ми не хочемо бути пророками, але після закінчення бойових дій, знову почнуться заклики до відновлення стосунків з росією - починаючи з книжок і закінчуючи газом.
Але це - шлях до нової війни. Бо абсолютне зло залишається, воно сусідить з нами сотні років і вплинути на нього ми не можемо, хоч деякі наші блогери уперто ведуть свої відео мовою ворога. Вони не знають, що з мухи не можна зробити бджолу, навіть якщо цілими днями займатися контрпропагандою.
Сумно все це.
Сумно.
Брати Капранови



















