"Міністр культури дуже ся спереживав щодо недостатньої уваги до культури і подав у відставку..." - Mason Lemberg

"Міністр культури дуже ся спереживав щодо недостатньої уваги до культури і подав у відставку..." - Mason Lemberg

Хочу запевнити міністра культури що бидлосеріали про обнімання зі сватами з Немитої, свиню народу і свиню-корупціонера, потапи, вєрки сердючки і мохнатіки не мають жодного стосунку до культури.

Але всі вони мають стосунок до грабунку країни і війська. І роблять це свідомо, усвідомлюючи що відбирають гроші, які мусять йти на військо.

І дуже шкода що російськомовний міністр української культури не знає української культури, історії і традицій. А традиції були досить жорстокі: наприклад, в часи козацтва за грабунок війська саджали на палю, всіх хто був до цього причетний хоч найменшим чином.

Зате до української культури маж стосунок скіфське золото, вкрадене "сватами з Немитої" в перші же дні. Не вивезене з музеїв. Сім'ї свої вони вивозили закордон, ДБР у всьому складі перевозили до Львова, а музейні цінності, які можна було завантажити в 2 фури, або у випадку з золотом перевезти у інкасаторський машині - ні, ні.

І цінності з розграбованого Херсона, вивезені перед обратним наступлєнієм, теж мають стосунок до української культури. З того Херсона, який ніколи не мав би бути окупованим, якби герой серіалу виконав свої конституційні обов'язки.

І зраджені, закатовані за складеними наперед списками діячі української культури теж мають стосунок до української культури.

І українські святині теж мають стосунок до ураїнської культури. Але на жаль, їхні цінності розграбовуються і вивозяться в країну-окупант. І ці святині досі окуповані злочинною сектою ФСБ РФ, незважаючи на злочини цієї секти і незважаючи що гнійна пропаганда ще рік тому дякувала зеленському за поборену секту.

Але мінстр культури у всіх цих випадках не зробив нічого. Сподіваюсь у вільний час він зможе прочитати більше про українську історію, культуру і традиції.