"Мовчи, дурню, за розумного зійдеш" - Джон Сміт

"Мовчи, дурню, за розумного зійдеш" - Джон Сміт

Краще б Стефанчук ці позорні відмазки взагалі не писав. Мовчав би, ніхто і не побачив вкотре, що це режим антинародних аферистів, а він сам - безсуб'єктний ноунейм-вахтьорша, функція якого зробити Парламент підрозділом Єрмака.

"Статистичні відомості" Стефанчука це шум лістви. Вага на міжнародній арені умовного депутата Порошенка і вага умовного маріупольського гвалтівника це небо і земля. Я от хочу, щоб Україну на міжнародній арені представляв депутат Порошенко, а не ваш колективний "анал-табу". А Безумну вашу взагалі людям за кордоном краще не показувати, - впевнений, з цим навіть ваші виборці погоджуються.

Відповідно із 100 візитів представників ВР, 100 разів має поїхати Порошенко, а вашу безумну чи гвалтівника взагалі не пускати жодного разу.

Окремо Стефанчук якось пропустив "статистичний аспект": а яке моральне право забороняти представляти український народ має партія з підтримкою перед вторгненням 14% партії з 25%?

Хотілося б почути відповідь.

Апеляції Стефанчука буцімто до закону, оце убожество з "я право ймєю нє пущать!", це не тільки убожество, це вчорашній КВНщик просто бреше.

Право депутата від свого імені без всякого погодження від вчорашнього КВНщика вступати у відносини з посадовими особами і державними органами іноземних держав закріплено статтею 17 пунктом-1 ЗУ "Про статус народного депутата":

1. Народний депутат, який не має спеціальних повноважень на представництво Верховної Ради України, має право вступати у відносини з посадовими особами і державними органами іноземних держав лише від свого імені.

У відносинах з посадовими особами, державними органами і громадянами іноземних держав народний депутат має право захищати незалежність та суверенітет, інтереси України, її громадян і не завдавати своїми вчинками шкоди Україні, її громадянам."

Саме для цього 33-8: Народному депутату на строк виконання депутатських повноважень видається дипломатичний паспорт.

Ще раз: Порошенко чи Геращенко чи Климпуш-Цинцадзе хоч зараз без відрядження має право поїхати за кордон. При чому і з ним там ЗУСТРІНУТЬСЯ. А от такий же ваш глава фракції Арахамія (чи хто він там зараз у слуг) хоч він буде з самою грамотою від князя Святослава - буде отиратися з такими ж ноунеймами як і він сам. Бо він для іноземців пусте місце.

А, власне, ось це погодження від голови парламенту, до якого апелює Стефанчук, це лише формальність. Його погодження необхідне лише для того, щоб візит депутата мав статус представництва від Верховної ради. І це не право, а його обов'язок.

ЗУ "Про Верховну Раду України" Стаття 16-3: "Для здійснення своїх конституційних повноважень Голова Верховної Ради України: (19) видає розпорядження про закордонні відрядження народних депутатів України та посадових осіб апарату Верховної Ради України;"

І ні слова про "НЕ ВИДАЄ".

Але Стефанчук в стилі зеленого шахер-махер просто вказує один випадок у законі, де голова парламенту погоджує відрядження депутата (при чому це його обов'язок), але не вказує випадків, коли депутати і фракції взагалі не потребують такого погодження.

Згідно ст. 69-4: депутатські фракції мають право організовувати власні візити за межі України БЕЗ ВСЯКОГО погодження. Просто депутати в цьому випадку не отримують за це відшкодування із держбюджету і при цьому не представляють ВР.

Але Порошенко, Гончаренко, Ар'єв і так їздять за свій кошт.

Знову-таки, яка користь для України від поїздки зачуханого Арахамії в спортівках на зустріч з елітами США, хоч він там тричі від Стефанчука представляє ВР? Американці прийшли в костюмах, в краватках, поглянули на це небрите позорище в кросовках, зрозуміли, що цю лахудру до них ще й відправили від ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, покрутили пальцем у скроні і отримали додатковий аргумент притримати наші гроші зате віддати їх поки на користь Ізраїлю.

Може ви своєю бандою це і планували? То так і скажіть.

Я хочу, щоб Україну в такий час представляли люди, які мають елементарний такт і розуміння відповідності дрес-коду. Я хочу, щоб по нас судили хоча б по тому ж депутату Парубію, який організував Сотні Самооборони на Майдані, щоб нас не розігнали ебонітовими паличками, весь рід якого останні 100 років бореться за Україну, а не ваша неголена сталевояйцева щетина, чиї діди ходили зі щупами, а сама вона вже зганьбила нас на весь світ вірою путіну, а не союзникам перед вторгненням.

Жодного депутата ЄС не ловили на відпочинку в Тайланді. Лише вашого Колю Каклєту. Жодний депутат опозиції не втік закордон. Лише ваш депутат Холодов втік і не повернувся.

У "самоволки" їздили саме депутати партії Слуг, представником якої є сам Стефанчук з Корнієнком. Але ці аферисти на цій підставі забороняють відрядження депутатам опозиції, яких ніхто не ловив, зате депутати-служки і далі собі їздять руйнувати нашу підтримку в США.

Хуцпа.