Бажаю здоров'я і дякую за день Захисникам України.
Вічна слава живим. Світла пам'ять полеглим.
*
Генасамблея ООН розглядатиме у понеділок два проєкти резолюції щодо війни - колективний і американський
*
Анонімні джерела видання сказали, що вони здивовані наполегливістю США
*
США внесуть власну резолюцію щодо припинення російсько-української війни до ООН
Штати закликають держави-члени приєднатися до резолюції, щоб «взяти на себе зобов’язання припинити війну»
*
Адміністрація Дональда Трампа просила Київ відкликати проєкт резолюції Генеральної асамблеї ООН із засудженням російської повномасштабної агресії та вимогою до Москви вивести війська з української території
*
Державний секретар США Марко Рубіо закликав держави ООН підтримати американський проєкт резолюції до третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, де не згадуються окуповані українські території та російська агресія
*
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що підтримує заклик "усунути першопричини" повномасштабної агресії Росії проти України, уточнивши, що ці причини стосуються Росії
*
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга в суботу, 22 лютого, провів телефонні розмови з високою представницею ЄС у закордонних справах Каєю Каллас і главою МЗС Франції Жаном-Ноелем Барро
*
ХАМАС звільнив іще п'ятьох ізраїльських заручників
*
США погрожують відключити Україні Starlink, якщо Київ не підпише угоду про корисні копалини – Reuters
Американська сторона порушує питання про доступ України до Starlink вдруге
*
США примушують Ірак відновити експорт нафти з Курдистану – Reuters
Штати погрожують Іраку санкціями, якщо країна не погодиться
*
Ірак відновить експорт курдської нафти на тлі тиску США – Reuters
*
Україна та США можуть підписати угоду про корисні копалини вже сьогодні – WSJ
Станом на зараз текст угоди не фіналізований і може змінюватися
*
Баффет зафіксував рекордний прибуток від інвестицій у страховий бізнес
*
Трамп наказав міністру торгівлі ввести мита проти цифрових податків у інших країнах
*
Агентство Associated Press подало до суду на адміністрацію Дональда Трампа за відсторонення від участі у президентських заходах через відмову називати Мексиканську затоку Американською
*
Американський президент Дональд Трамп розпорядився звільнити голову Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерала Чарльза Брауна
*
CША: Трамп відправив у відставку шістьох генералів та адміралів
*
Президент США Дональд Трамп заявив, що вважає необхідною зустріч Володимира Зеленського та Владіміра Путіна для припинення повномасштабного вторгнення Росії в Україну
*
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у пʼятницю, 21 лютого, провів зустріч із держсекретарем США Марко Рубіо в межах свого візиту до Вашингтона. Сікорський після зустрічі з Рубіо вважає, що США прагнуть "тривалого миру" в Україні
*
Українці за кордоном проводять акції до другої річниці повномасштабної війни
*
Велика Британія до третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії проти України готується оголосити про нові заходи підтримки Києва та притягнення Москви до відповідальності.
Про це повідомляє газета The Telegraph.
За інформацією ЗМІ, в уряді Британії розробляється пакет заходів за участю трьох різних урядових відомств, щоб продемонструвати підтримку України з боку Лондона.
Міністерство оборони Британії, як очікується, оголосить нові деталі військової допомоги Україні 24 лютого. Однією з обговорюваних ідей є надання додаткового озброєння, але остаточного рішення ще немає, пише The Telegraph.
Крім того, британське МЗС своєю чергою має оголосити новий пакет санкцій проти Росії, а Міністерство внутрішніх справ оголосить про боротьбу з російськими "брудними грошима" – можливо, близькими до Путіна олігархами, повідомило The Telegraph урядове джерело.
В уряді Британії пакет заходів називають "повним потрійним ударом", покликаним підкреслити підтримку Києва з боку Лондона.
Британський премʼєр Кір Стармер, як відомо, наступного тижня має здійснити візит до США і зустрітись із Дональдом Трампом.
За інформацією ЗМІ, британський прем’єр привезе американському президенту план розгортання в Україні менше ніж 30 тисяч європейських військових, аби спробувати забезпечити американський захист для розгортання.
Водночас Стармер не планує порушувати перед Трампом його нещодавні суперечливі заяви в бік України.
*
Зеленський у розмові зі Стармером узгодив «спільні кроки та заходи на наступний тиждень»
*
Військова підтримка Києва та 16-й пакет санкцій проти РФ: на чому зосередяться глави МЗС Євросоюзу 24 лютого
*
За оцінками Європейського Союзу, перша хвиля тарифів президента США Дональда Трампа на сталь і алюміній завдасть удару по експорту ЄС на суму до 28 мільярдів євро (29,3 мільярда доларів)
*
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відреагувала на вандалізм стосовно будівлі представництва ЄС у Болгарії, який вчинили учасники проросійського протесту.
Про це вона написала у X (Twitter).
Фон дер Ляєн засудила "обурливі сцени" нападу на представництво Євросоюзу у Софії.
"У Європі ми користуємося правом на мирні демонстрації. Насильство і вандалізм ніколи не є відповіддю", – додала вона.
Уряд Болгарії в окремій заяві також рішуче засудив осквернення будівлі ЄС у Болгарії, назвавши напади на інституції "неприйнятними і такими, що суперечать принципам верховенства права".
"Держава категорично не потерпить спроб дестабілізації і вживатиме всіх необхідних заходів для забезпечення громадського порядку", – запевнили там.
У суботу учасники акції протесту, організованої проросійською партією "Відродження" проти введення євро, закидали фарбою будівлю представництва ЄС у Софії і спробували підпалити її двері.
Представник Міністерства внутрішніх справ Болгарії Стефан Іванов пізніше заявив, що в сутичках постраждали 10 поліцейських, а шість учасників акції були затримані.
Нагадаємо, проросійська ультраправа болгарська партія "Відродження" відома тим, що на початку 2024 року відправила делегацію до Москви на запрошення партії Владіміра Путіна.
*
Лідер французьких ультраправих Барделла відмовився виступати після того, як прихильник Трампа виконав «нацистський жест»
Антидифамаційна ліга зауважила, що здивована нормалізацією і схваленням профашистської поведінки Беннона
*
Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні не змінила планів виступити на конференції консерваторів CPAC у Вашингтоні попри заклики зробити це через неоднозначний жест колишнього радника Дональда Трампа Стівена Беннона
*
Лідер німецької опозиції Мерц: Трамп повторює всі заяви путіна про війну росії проти України
За його словами, добиватися місця за столом переговорів є неправильним підходом європейців – вони повинні створити власну вагу
*
Канцлер Німеччини й лідер Соціал-демократичної партії Олаф Шольц оптимістично оцінює свої шанси на переобрання й збереження посади після виборів до Бундестагу 23 лютого
*
Німецький посол у Великій Британії Мігель Бергер заявив, що не отримав бюлетеня для голосування на виборах до Бундестагу і тому не може віддати свій голос поштою
*
Кілька тисяч угорських суддів, працівників судової системи та їхніх прихильників у суботу, 22 лютого, пройшлись маршем у центрі Будапешта, вимагаючи гарантувати незалежність судової влади
*
Три політичні партії Австрії після зустрічі в суботу, 22 лютого, з президентом Александром Ван дер Белленом підтвердили, що близькі до завершення формування коаліційного уряду
*
Віцепремʼєр-міністр Польщі Кшиштоф Гавковський заявив, що не вважає можливим відключення в Україні терміналів супутникового звʼязку Starlink, які оплачує польська сторона
*
Іспанський премʼєр-міністр Педро Санчес за кілька днів до візиту до Києва виступив на захист "справедливого і тривалого миру" для України.
Його слова цитує телеканал RTVE.
Під час візиту до міста Паленсія в центральній Іспанії Санчес підкреслив, що "мир в Україні та безпека Європи не можуть бути нав'язані, вони повинні бути узгоджені з українцями та європейцями".
Він підкреслив, що такий мир повинен служити "зміцненню багатостороннього порядку", а також "міжнародного права і суверенітету націй" та Європейського Союзу.
"Підкорення агресору принесе не мир, а майбутні і більш серйозні агресії. Тому працюймо заради справедливого і тривалого миру. Це позиція іспанського уряду, яку я буду підтримувати в понеділок у Києві", – додав премʼєр Іспанії.
Педро Санчес став одним із небагатьох європейських лідерів, які підтвердили візит до Києва в третю річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну.
Також відомо, що в Україні очікують керівництво ЄС в особі голови Євроради Антоніу Кошти та президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, а ще – Колегію комісарів.
*
Міністр закордонних справ Румунії Еміль Хурезяну вважає, що відкрита підтримку мільярдером Ілоном Маском антизахідного румунського політика Келіна Джорджеску можна вважати формою втручання у внутрішню політику.
Про це він сказав в інтервʼю телеканалу Prima TV.
Глава румунського МЗС нагадав, що Маск раніше вже відкрито підтримав ультраправу "Альтернативу для Німеччини" і є "потужною і дуже впливовою фігурою".
Він додав, що меседжі Маска є "формою втручання у внутрішню політику іншої держави".
Водночас Хурезяну підкреслив, що йому не відомо про тиск офіційних осіб США на Румунію з тим, аби вона дала гарантії "безперешкодного" ведення кампанії з боку Джорджеску, про що раніше писали ЗМІ.
"Мені не було відомо про будь-який фактичний, явний тиск з боку американських офіційних осіб, які пропонували б послуги або бажання, щоб кандидат, у нашому випадку Келін Джорджеску, знайшов інший курс", – прокоментував він.
Нагадаємо, на початку грудня 2024 року Конституційний суд Румунії ухвалив безпрецедентне рішення перезапустити проведення президентських виборів через скандал довкола кампанії Келіна Джорджеску.
Джорджеску – антизахідного кандидата, який несподівано переміг у першому турі виборів президента Румунії, – повʼязали з кампанією іноземного втручання через TikTok.
У промові на Мюнхенській безпековій конференції віцепрезидент США Джей Ді Венс розкритикував скасування виборів президента Румунії, поставивши під сумнів демократію в країні.
*
Єврокомісар з питань оборони Андрюс Кубілюс вважає, що критика стосовно недостатньої військової допомоги Україні стосується не лише Європейського Союзу, а й США також.
Про це він сказав в інтервʼю Kyiv Independent.
Кубілюс наголосив, що за останні три роки Євросоюз надав Україні близько 134 мільярдів євро військової, бюджетної та гуманітарної підтримки, що на 30% більше, ніж надали США.
Водночас він вказав, що з боку ЄС військова допомога все ж менше, ніж від США – близько 50 мільярдів доларів проти 60 мільярдів доларів американської підтримки.
"Але якщо ми подивимося на масштаб підтримки, то, на жаль, і європейська, і американська підтримка української оборони на рік не досягає 0,1% ВВП", – наголосив єврокомісар.
Він також додав, що в умовах війни невійськова допомога Україні відіграє не меншу роль, оскільки допомагає підтримувати стабільність фінансової системи та допомагати цивільним.
"Якщо американці критикують нас, кажучи, що європейці повинні робити більше, ми приймаємо цю критику, але ми можемо сказати, що американці також могли б зробити більше", – зауважив Кубілюс.
"Я не знаю, чи це найкращий спосіб витрачати час, критикуючи один одного, хто має робити більше. На мою думку, ми повинні робити більше для зміцнення України і мати чіткий план, як ми можемо це реалізувати", – вважає він.
Президент США Дональд Трамп часто критикує європейські держави через нібито невелику підтримку України в порівнянні з американською – яку він перебільшує.
*
Російська армія скинула на Костянтинівку на Донеччині сім авіабомб «ФАБ-250»
Двоє людей загинули, четверо поранено, з них одна людина у важкому стані
*
Удар росіян по ЧАЕС: рятувальники розкривають частину конструкції саркофагу
Ліквідація наслідків удару по саркофагу триває
*
ЄС збирається передати Україні пакет військової допомоги на 20 млрд євро – Bloomberg
Києву нададуть системи ППО, високоточні ракети, дрони та інше озброєння
*
Труднощі з погодженням багатомільярдного пакета військової підтримки України на рівні Європейського Союзу частково викликана скептичним ставленням з боку Італії та Франції
*
росіяни вночі атакували Україну понад 160 безпілотниками
Дрони-камікадзе пошкодили декілька підприємств у регіонах
*
В Україні почали виробляти акустичні сенсори для виявлення артилерії
*
НАТО побудує трубопровід авіаційного палива до Чехії і Польщі, готуючись до війни з РФ
*
Дрони СБУ "запалили" підстанцію, яка живить перекачку нафти для 2-х НПЗ у Росії
*
Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, провів телефонну розмову з премʼєр-міністром Нідерландів Діком Схоофом, очікуємо нових поставок F-16
*
Спеціальний посланник президента США Кіт Келлог у межах свого візиту до України поговорив з пораненими українськими військовими, що перебувають на лікуванні в Ірпені, та запевнив їх у підтримці Києва з боку Вашингтона
*
Генеральний інспектор Збройних сил Німеччини Карстен Броєр прибув до України напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну
*
Між Силами оборони України та російськими військами від початку доби відбулися 54 бойові зіткнення, на трьох напрямках фронту точаться бої, найбільше атак - на Покровському напрямку
*
Україна репатріює з РФ однакову кількість тіл захисників – 757 – через наявну кількість спеціалізованого автотранспорту
*
У зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" провели випробовування роботизованої логістично-евакуаційної платформи "Воля-Е"
*
Експертизи підтвердили збіги ДНК останків майже 50 українських військовополонених із 62 тіл, які передали росіяни нібито з літака Іл-76, який розбився у січні минулого року
*
Коордштаб: З російського полону повернули 30% військової частини 3057 12-ї бригади Нацгвардії "Азов", але «азовців» і морпіхів не віддають
*
Заступник міністра оборони Сергій Боєв обговорив з представниками аналітичних організацій США на чолі з головою аналітичного центру KKR Global Institute, ексдиректором ЦРУ Девідом Петреусом потреби України у ракетах для ПВО та боєприпасах
*
ОСУВ «Хортиця»: Російські війська намагаються розвивати наступ на Покровському напрямку, тривають важкі бої
*
Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський та генеральний інспектор Бундесверу генерал Карстен Броєр під час зустрічі обговорили потреби в боєприпасах, техніці та підготовку військових
*
На фронті за минулу добу, 21 лютого, були зафіксовані 90 бойових зіткнень підрозділів Сил оборони з російськими загарбниками, на Покровському напрямку українські війська відбили 29 ворожих штурмів
*
Сили оборони збили 82 російські безпілотники, ще 75 - локаційно втрачені
*
У Чорному морі залишається один ворожий ракетоносій, загальний залп - до 4 ракет, в Азовському морі ворожі кораблі відсутні
*
ISW фіксує просування РФ під Покровськом, Великою Новосілкою і в Курській області. На захід від Курахового окупанти закрили кишеню ЗСУ
*
Армія рф з артилерії обстріляла житловий сектор на Сумщині, є постраждалий
*
Війська РФ обстріляли 9 сіл на прикордонні Чернігівщини
*
Україна сформувала пропозиції обміну "всіх на всіх" у разі переговорів з РФ
*
Російський удар по Покровську: голова області повідомив про загиблого й пораненого
*
В Україні представили крилату ракету "Трембіта"
*
100% фінансового інтересу у США: Україна отримала нову редакцію угоди щодо надр
*
Президент Володимир Зеленський наразі не готовий підписати зі США угоду про використання українських природних ресурсів через "проблемні питання" в її ниншній версії
*
Українські акції знову зросли в ціні на Варшавській біржі
Зростання зафіксували після заяв про повернення до конструктивних українсько-американських відносин
*
У Варшаві в березні відбудеться бізнес-форум Люблінського трикутника
*
З початку року на Prozorro відбулися аукціони «Земельного банку» на понад 90 млн грн
Загалом у суборенду здали понад 5000 га державних земель
*
Збитки житлового сектора України внаслідок війни сягнули понад $57 млрд
Держава розраховує на фінансування МВФ для підтримки відновлення домівок
*
За добу енергетики відновили живлення для 36 тисяч споживачів
*
В Україні з березня тестуватимуть еАкцизні марки для алкоголю та тютюну
*
Азербайджан долучиться до відбудови ще трьох зруйнованих об’єктів в Ірпені
*
Команда Мінрозвитку обговорила з місією МВФ механізми підтримки проєктів відновлення
*
Учасники першої групи програми REDpreneurUA захистили бізнес-плани для отримання грантів
*
МХП поки не анонсує експорт нових партій біометану у зв’язку з питаннями енергобезпеки України
*
Американські гірки з українськими акціями тривають: WIG-Ukraine в п'ятницю підскочив на 15,3%
*
Ситуація з газом непроста, але некритична й контрольована – глава "Нафтогазу"
*
Нова на ринку агротехніки українська компанія K-FACTOR за 2025 - початок 2026 рр. планує вдвічі збільшити потужності
*
Шмигаль: Сьогодні як ніколи важливо купувати саме українські товари
*
МВФ очікує на прийняття законів стосовно скасування "правок Лозового" та створення Вищого адмінсуду – Гетманцев
*
Гетманцев пропонує розтягнути гарантоване пільгове фінансування у $50 млрд на три роки замість одного
*
Друга спроба. «Київстар» подав повторну заявку на купівлю Tabletki.ua, дізнався Forbes Ukraine. На якій стадії розгляд
*
«Підриватиме важелі впливу РФ». В Офісі президента підтримують довгострокові закупівлі СПГ зі США і запросять американські компанії
*
Україна продовжує координацію зусиль з партнерами для впровадження житлової реформи та нових житлових рішень
*
На шляху до чистого довкілля: реформа системи запобігання промисловому забрудненню
*
Щодо реформи старшої профільної школи: ключові питання вебінару
Роз'яснення на запитання за результатами вебінар «Запитання – відповіді щодо реформи старшої профільної школи»
*
У Дніпрі відбулося громадське обговорення реформи старшої школи
*
Ліцеї Голосіївського району готуються до пілотування освітньої реформи
*
Результати реформи шкільного харчування обговорили з міжнародними партнерами
*
24 травня – в Києві обговорення законодавчих змін для втілення реформи профільної середньої освіти. Реєстрація представників ОВА та обласних рад
*
Чітко виписали стани надання статусу інвалідності. Юрист про місяць реформи медико-соціальної експертизи
*
Нафтоперекачувальна станція у рф знеструмлена після атаки українських дронів
Станція припинила роботу, росіяни підраховують збитки
*
Коордштаб: Полонені росіяни, яким українські правоохоронці інкримінують вчинення воєнних злочинів, не зможуть телефонувати
*******
Всі, всі, всі на корабель
*
росіяни повідомили, що проведуть нові переговори з делегацією США
Рябков сказав, що однією з головних цілей переговорів буде «усунення подразнюючих факторів»
*
Один із найбагатших людей Угорщини, зять премʼєр-міністра країни Іштван Тіборц нібито веде переговори про купівлю російського представництва австрійської групи Raiffeisen (RBI)
*
Правоохоронці Німеччини цього тижня затримали 18-річного громадянина Росії за підозрою в плануванні теракту проти посольства Ізраїлю в Берліні
*
Словацький премʼєр-міністр Роберт Фіцо у виступі на заході американських консерваторів CPAC у пʼятницю, 21 лютого, фактично виправдав російську агресію проти України та звинуватив Володимира Зеленського в небажанні "проводити вибори".
У 15-хвилинній промові Фіцо похвалив Дональда Трампа, який, за його словами, повертає "мир в Європу".
"Ніхто не заперечує, що застосування Росією військової сили в Україні було порушенням міжнародного права. Однак у Росії були серйозні причини для цього з погляду безпеки, оскільки її тривалий час вводили в оману щодо питання розширення НАТО", – заявив він, фактично виправдовуючи дії Москви.
На думку Фіцо, "конфлікт" міг би бути вирішений набагато швидше, але "абсолютна більшість країн-членів ЄС, за винятком Словаччини та Угорщини, підтримали ідею про те, що війна в Україні повинна бути використана для політичного та економічного послаблення Росії".
Він також звинуватив Європейський Союз у тому, що він "підштовхує себе до столу мирних переговорів між США і Росією, хоча вже три роки вони відкрито підтримували і підтримують війну в Україні".
У своєму виступі премʼєр Словаччини також підтримав останні заяви Трампа про Володимира Зеленського, заявивши, що останньому "насправді потрібна ця війна".
"Коли йде війна, не може бути демократичних виборів... Коли йде війна, важко розслідувати, куди пішла величезна частина коштів, наданих Україні", – стверджує Фіцо.
Насамкінець, говорячи про Україну, словацький премʼєр визнав, що "мирні переговори" можуть і не призвести до втілення справедливого і сталого миру для України та її територіальної цілісності.
"Однак Європа в будь-якому випадку повинна допомогти президенту США якнайшвидше припинити безглузді вбивства в Україні і не перешкоджати йому в досягненні цієї мети", – вважає він.
Зазначимо, прем’єр Словаччини і раніше повторював російський наратив про причини війни в Україні, зокрема заяву Путіна про те, що нинішній український уряд керує нацистською державою.
А після того, як країну охопили масові антиурядові протести, Фіцо називав Зеленського "ворогом Словаччини".
*
США представили Україні «жорсткішу» редакцію угоди про природні ресурси
*
США змушують союзників заблокувати український текст резолюції ООН
*
Природний спад населення в Росії збільшився на 20%
*
Міністр закордонних справ Росії Лавров у вівторок відвідає Іран, щоб обговорити Сирію, повідомляє Tasnim
*
Відразу два аеропорти в Татарстані ввели обмеження на польоти
*
«Добра воля і чесність складають основу переговорної стратегії США». Президент Польщі закликав Зеленського до «конструктивної взаємодії» з Трампом
*
The Telegraph: США можуть відмовитися від переслідування Росії за злочин агресії
Втрата підтримки трибуналу з боку Вашингтона стане серйозним ударом по міжнародній репутації та авторитету.
*
Росія відправляє у бій солдатів на милицях — CNN
*
Трамп заявив, що РФ хоче укласти угоду: переговори між Вашингтоном і Москвою відновляться 25 лютого
*
Росія офіційно не запитувала на обмін Медведчука, а Богуслаєвим взагалі не цікавиться - Коордштаб
*
У 2024 році Росія виконала на 104% план мобілізації чоловіків на тимчасово окупованій території - Коордштаб
*
У боях за Часів Яр, Торецьк і Білогорівку Росія втратила 20 тисяч окупантів, - DeepState
*
У РФ оголосили іноагентом колишнього українського коміка Антона Лірника
*
Перевірка кров'ю. Як змінилися ЗС РФ і ЗСУ за три роки протистояння?
Три роки тому Росія атакувала Україну, маючи одну з найпотужніших і найсучасніших військових машин світу.
*
Олександр Лукашенко вперше з початку переговорів між Росією та США прокоментував їхній вплив на Білорусь.
«Ви бачите, як змінюється політична ситуація, яка визначала економіку, у зв’язку з політикою США і так далі. Але не потрібно тішити себе. Ми не знаємо, чого хочуть США. Ми не знаємо, що вони вимагатимуть від росіян в обмін на припинення війни тощо. Мені здається, що вони зараз спробують посварити росіян і китайців. Цього росіянам допустити не можна», – цитує Лукашенка державне інформаційне агентство БелТА.
Олександр Лукашенко також порозмірковував, чи будуть російсько-американські переговори корисними для Білорусі.
«Десь, мабуть, нам вигідно, десь навряд чи, коли туди повертаються всі ці іноземні компанії – спочатку американські, потім європейські. Змагатися на нашому полі буде непросто. Але їжа знадобиться всім», – сказав Лукашенко на виїзному семінарі з питань сільського господарства в Мінській області 21 лютого.
18 лютого в Ер-Ріяді відбулися перші офіційні переговори на високому рівні між Вашингтоном і Москвою після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в 2022 році. На переговори, однією з головних тем яких було припинення війни в Україні, представників Києва не запросили.
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що Росія і Сполучені Штати домовилися сформувати групи для переговорів про те, як «якнайшвидше» припинити війну. Юрій Ушаков, помічник російського лідера Володимира Путіна з питань зовнішньої політики, підтвердив домовленість щодо переговорних груп, але сказав, що «важко» обговорювати дату можливої зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна.
Крім того, Росія і США домовилися відновити попередній масштаб дипломатичних представництв.
*
«Перший чеченський цар». Ставленик Путіна оголосив, що керуватиме Чечнею «пожиттєво»
*
Тихої ночі та скорішої Перемоги нам всім