"У ВР нардеп Тищенко побився з нардепом Леросом" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"У ВР нардеп Тищенко побився з нардепом Леросом" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Тищенко стягнув Лероса з трибуни, бо Лерос критикував президента Зеленського.

І от подумалося. А знаєте як Коля Тищенко став нардепом? Його обрали мої сусіди. Люди, що живуть зі мною в одному будинку, через дорогу, на одному районі. У нас розумієте, за Порошенка був депутат Третяков. За все моє життя в Києві це був перший і останній депутат, який приносив реальну користь. За нього асфальтували дороги. Ремонтували школу і дитячий садок. Відбудували шкільний стадіон і стортивні майданчики.

За все за це наші вільні демократичні ЗМІ назвали Третякова корупціонером. З демократичними ЗМІ в унісон співали білі польта. Результат - мої сусіди обрали Колю Тищенка. Результат - район повернувся у блажені часи "до Третякова", тобто не робиться НІ ЧОРТА. Натомість Коля Тищенко хайпує у Верховній раді.

Так, я розумію, до Третякова можливо були питання, але чорт забирай, невже отак - краще?! Всі задоволені? Все добре?

Ні, я це питаю не в своїх сусідів. Я зі своїми сусідами спілкуюся щодня - це цілком притомні і розумні люди. Але. Всі вони дивляться телевізор. А ще вони читають соцмережі. З телеекранів на них впливали Мосейчук, Лещенко, Шабунін та Бігус. А з соцмереж - білі пальто.

Всі ці люди (на відміну від мене) не училися працювати з інформацією. Їм було важко відрізнити брехню від правди. Вони повірили тому, що їм говорили. Їх просто обдурили. Масово.

Тому не треба блюзнірствувати. Коля Тищенко у ВР - заслуга от тих самих ЗМІ і тих самих білих пальто, які розчищали йому дорогу в депутати, гноблячи конкурентів. Бо от не треба вмикати блазня, мовляв вони були "не за а проти". Голос проти, це завжди голос за. Якщо ти проти Скоропадського - ти за Петлюру, а якщо проти обох - ти за більшовиків. І не інакше.

Тому повторюю. Треба говорити з людьми. Треба достукуватися. Треба знаходити слова, аби розуміли. Бо тільки ми можемо прищети суспільству культуру інформгігієни. Телебачення зацікавлене, аби такої не було ніколи. Білі пальто - теж.