Багато самопроголошених аналітиків, які бачать в Трампі авантюриста і схильного до блефу та високих ризикованих ставок, переконують, що Трамп, в обмін на Україну, якимось чином домовиться з Путіним, що він кине Китай і відновить стратегічну співпрацю з Заходом.
Зрозуміло, зі зняттям з нього і Росії всіх санкцій, прощення вбивств йому можливо вже більше сотні тисяч українців, каліцтво ще кілька сотень, випалення пʼятої частини України КАБами, ракетами й «шахедами» і виплати йому компенсацій за втрати, понесені у «справедливій війні проти українського нацизму».
Також Путін має негайно розірвати воєнно-оборонну угоду з Північною Кореєю, яка збирається при певних обставинах нанести ядерний удар по США, використовуючи російські ракетні й космічні технології. Маячня.
Але Алан Чумак і Толя Кашпіровський десятиліття лікували радянських аборигенів примітивним навіюванням.
У Трампа є власна переконлива стратегія, яка вже дала результат. 2% для НАТО.
Тобто, перекласти всю відповідальність за воєнну підтримку на ЄС. Він буде закуповувати зброю США, виробляти свою і передавати Україні, фінансуючи її слабку економіку і політичну корупцію.
Трамп не буде поспішати й озвучувати до інавгурації реальні ідеї по Україні.
На сцену виходить Путін. Він готувався до фіналу американських виборів.
7 листопада він виступив на пленарному засіданні клубу «Валдай». 4 години він посилав сигнали Трампу приєднатись до його стратегії геополітики. Поки не пізно. Бо поки його не було, новий світопорядок був сформований. Путіним.
Росія – як ніколи консолідована, йде своїм шляхом і не зверне з нього і не буде повертатися до шляху, яким йшла до 22 року.
В Україні – не регіональний конфлікт, а боротьба за новий світовий порядок, яку Захід «слегка проигрывает». Він клеймив НАТО. Розпинався проти його воєнних блоків, які створюються при домінуванні й для обслуговування однієї країни – США.
Це НАТО спровокувало Росію, і «ми вимушені були почати СВО». Він прямо виступив від імені Китаю про «перегляд наслідків Холодної війни й корекції Постдамської системи».
Прийшов час потіснити Захід в рамках концепції без полярного світу і порядку, заснованому на силі. Зараз цю місію виконує Росія. І Путін глумиться над Заходом за рішення 2008 року, коли відкрили для України та Грузії двері в НАТО, а вони й зараз стоять там, де і стояли.
Росія визнавала кордони України в межах 91 року поки вона зберігала нейтральний статус і не збиралась вступати в НАТО.
Для нинішніх переговорів спочатку Україна має закріпити свій нейтралітет, а потім, для самовизначення, попросити допомоги в армії, і вона це зробить. Але взагалі мова не йде про кордони України. Потрібні великі домовленості про довгочасне бачення світового порядку на міцній основі довготривалого миру, де Росія займе бажане місце.
«Короткотермінове перемирʼя не цікавить». І все в напрямку комплементарності щодо місії Трампа.
Спочатку Пєсков розігрів російську й американську публіку: «Обраний Трамп не говорить про бажання нанести стратегічну поразку Росії, що його вигідно відрізняє від діючої адміністрації».
На Валдайському форумі Путін звернувся до учасників з привітанням обрання Трампа і готовність «працювати з любим главою держави». Він би й не проти йому зателефонувати, але він ображений на «керівництво західних держав, які з якогось моменту ледве не кожний тиждень мені телефонували, а потім раптом припинили. Не хочуть, ну і не треба».
Пєсков закликав Трампа подзвонити Путіну ще до своєї інавгурації. Іншими словами, Путін не лише рівний Трампу, як лідер ядерної імперії, але й виступає від імені могутньої осі на чолі з Китаєм, яка заявила своє право на управління світом і встановлення нового світопорядку. Де у США буде лише місце за столом з одним голосом.